اخبار و مقالات
Alaedin-Travel-Agency-Kashan-6

مکان‌های دیدنی کاشان

زمان مطالعه ۵ دقیقه

کاشان با قدمت ۷۵۰۰ ساله یکی از کهن‌ترین سکونتگاه‌های اجتماعی شهرهای گردشگری در ایران بوده که به پیشرفت صنعت گردشگری کشور کمک بسیار زیادی کرده است.

کاور

۵ نکته‌ای که بهتر است قبل از خرید لوازم خانگی بدانیم

زمان مطالعه ۵ دقیقه

انتخاب و خرید لوازم خانگی با کیفیت و مناسب از بین برندها، رنگ‌ها و طراحی‌های متنوع کار دشوار و زمان‌بری است. ما در این مقاله به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید با سنجش چند نکته، به راحتی خریدتان را انجام دهید.

ویکولو

معرفی کافه های روباز تهران

 زمان مطالعه ۵ دقیقه

کافه‌گردی در روزهای کرونایی با دشواری‌های زیادی روبه‌رو شده است، فضای بسته کافه‌ها یکی از مهم‌ترین دلایل محسوب می‌شود، در این مقاله ما به معرفی چند کافه روباز می‌پردازیم تا در صورت لزوم بتوانید با ریسک کم‌تر و خیال راحت‌تر به کافه بروید.

تصویر شاخص

نقاط کمتر شناخته شده گیلان

زمان مطالعه ۵ دقیقه

گیلان یکی از استان‌های شمالی کشور بوده که کمتر کسی پیدا می‌شود از مناطق زیبای این استان دیدن نکرده باشد. اما مناطقی در این استان وجود دارد که خیلی از ما آن‌ها را نمی‌شناسیم.

کاور (2)

تفریحات عجیب و هیجان‌انگیز جهان

زمان مطالعه ۵ دقیقه

همه‌ی افراد کم‌ و بیش به هیجان علاقه‌مند هستند و آن را به گونه‌ای متناسب با روحیه‌شان تجربه می‌کنند. در این مقاله با ما همراه باشید تا با چند تفریح هیجان‌انگیز در جهان آشنا شوید.

12512322_574

سال تحصیلی جدید در سایه کرونا

زمان مطالعه ۲ دقیقه

با گذشت ۷ ماه از شیوع ویروس کرونا، برخی از کشورها با اجرای پروتکل‌های بهداشتی اقدام به بازگشایی مدارس کرده‌اند.

کاور

بوتیک هتل‌ چیست؟

زمان مطالعه ۵ دقیقه

شاید خیلی از ما تا به حال نام بوتیک‌ هتل به گوشمان نخورده باشد و یا اطلاعی از آن‌ نداشته باشیم. در این مقاله همراه ما باشید، تا با این سبک از هتل بیش‌تر آشنا شویم.